Giresun Valiliğinden yapılan açıklamada, “İlimiz Şebinkarahisar İlçe Jandarma Komutanlığı Asayiş Komando Bölük Komutanlığınca, 14.01.2023-15.01.2023 tarihleri arasında Terörle Mücadele Harekatı kapsamında halkın can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla Şebinkarahisar kırsalında ‘Keşif-Gözetleme, Pusu-Dinleme ve Arama-Tarama’ faaliyetleri icra edilmiştir. Operasyona katılan timlerimiz vukuatsız olarak birliğine dönmüştür.” ifadelerine yer verildi.
![](https://okul-secimi.com/wp-content/uploads/2023/01/giresunda-sehit-j-ord-asb-bscvs-ahmet-eryilmaz-operasyonu-1-nHhbLGTI.jpg)
![](https://okul-secimi.com/wp-content/uploads/2023/01/giresunda-sehit-j-ord-asb-bscvs-ahmet-eryilmaz-operasyonu-2-LiLMgZQq.jpg)