Kağıthane Merkez Mahallesi’nde bulunan sitenin önünde geçen cumartesi sünnet eğlencesi düzenlendi. Eğlenceye katılanlar davul zurna eşliğinde dans edip meşale yaktı. Gruptaki 3 kişi tabanca ile defalarca havaya ateş etti. Çevredekilerin canlarının hiçe sayıldığı anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.
![](https://okul-secimi.com/wp-content/uploads/2022/06/kagithanedeki-sunnette-havaya-ates-ettiler-1-cGRMULrI.jpg)
Görüntüler üzerine harekete geçen Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Ö.D., O.D. ve Y.K. isimli şüphelileri yakaladı. 3 kurusıkı tabanca da ele geçirildi. Emniyetteki işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edilen 3 şüpheli, serbest bırakıldı.
![](https://okul-secimi.com/wp-content/uploads/2022/06/kagithanedeki-sunnette-havaya-ates-ettiler-2-euKEsHfE.jpg)