Şişli’de 5 katlı binanın 2’nci katında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Dairede alevlerin içinde mahsur kalan bir kişiyi itfaiye ekipleri kurtardı. Ambulansa alınan yaralının vücudunun çeşitli yerlerinde yanıklar olduğu öğrenildi.
![](https://trtturkhaberdar.com/wp-content/uploads/2023/10/sislide-5-katli-binanin-2nci-katinda-yangin-cEpuEUyj.jpg)
Şişli’de 5 katlı binanın 2’nci katında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Dairede alevlerin içinde mahsur kalan bir kişiyi itfaiye ekipleri kurtardı. Ambulansa alınan yaralının vücudunun çeşitli yerlerinde yanıklar olduğu öğrenildi.